KONST / Litografier / Litografi 8122143
nr 812 2143
Litografi
Runi Langum, "Trekant" sign. 1/100 BM 47x62
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2013
kl 20:35:50
3/3 13:59:16
300 kr
4/3 17:20:50